A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шацької селищної ради Волинської області"

Сторінка на стадії наповнення.

Дивись не засни...Найнудніша олімпіада))

Повідомляємо, що освітня платформа Національного Фестивалю «Код нації» оголошує про проведення «Найнуднішої» олімпіади України (далі – Олімпіада).

15:29 22.11.2023

Вікіпедія для школи 2023

Вже розпочався конкурс «Вікіпедія для школи», який проходить з 1 жовтня по 30 листопада 2023 року. Це вже вчетверте ми запрошуємо освітян та всіх охочих долучитися до нашої спільної місії: зробити Вікіпедію ще кориснішою та інформативнішою. Цей конкурс спрямований на поліпшення та розширення статей Вікіпедії з предметів шкільної програми. 

15:02 15.11.2023

Зустріч вчителів фізичної культури

14 листопада 2023 року  в залі засідань Управління гуманітарного розвитку відбулася робоча зустріч вчителів фізичної культури закладів освіти Шацької громади. З вітальним словом до учасників звернулася  Оксана Юхимук, яка побажала всім злагодженої, плідної співпраці та представила начальника відділу освіти Оксану Миколаївну Гірич.

11:53 15.11.2023

Хліб - найбільший скарб

«Хліб – найбільший скарб»… Під такою назвою відбувся територіальний етап родинного конкурсу-виставки.

14:49 10.11.2023

Юні таланти гідно представили Шаччину на обласному етапі конкурсу

  Традиційно, у жовтні, відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Метою даного заходу є виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави, сприяння розвитку творчості вихованців.

14:22 10.11.2023

Хліб - найбільший скарб

Дитячі спомини пахнуть бабусиним хлібом…Таким пишно-золотим, з золотавою скоринкою та невимовним смаком дитинства.  Пахне радістю  і безтурботністю, а ще  -  першою відповідальністю: бо тільки-но бабуся починала місити тісто, ми, малі, мліли  в куточку коло печі і з нетерпінням чекали, коли нарешті підійде в діжці  пишне хлібне диво, коли ж бабця  розкладе його по «хвормах» та гордо вручить тобі пензлик з чорно-білого пір’я  та кухлик  з розбитим в ньому яйцем і скаже: «На, маж, тилько хутко, бо  в печи вигорає».

16:11 06.11.2023

Всеукраїнський диктант національної єдності: чому змінили дату і як відбудеться цього року

                   Традиційно Всеукраїнський диктант національної єдності проводили 9 листопада, втім цього року його писатимуть 27 жовтня. Так сталося через те, що Українська православна церква перейшла на новоюліанський календар. Таким чином, і день вшанування Преподобного Нестора Літописця, а саме в цей день в нашій країні завжди святкують День української писемності та мови, теж змістився.         Цього року ми вже маємо звикати потроху, тому що дуже багато свят змістилося – і це одне із них. Тому Радіодиктант писатимуть раніше, проте це не повинно стати на заваді долучитися до цього флешмобу,

10:28 24.10.2023

Учні продемонструвати художні таланти та перші проби пера

03 жовтня відбувся уже традиційний територіальний етап  Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу», який об’єднав  юних художників та поетів закладів освіти нашої громади.

10:21 09.10.2023

Набори "Школа в коробці" від UNICEF отримали школи Шацької територіальної громади

ЮНІСЕФ продовжує підтримувати заклади освіти по всій Україні. Цього разу заклади загальної середньої освіти Шацької громади отримали 5 спортивних наборів від ЮНІСЕФ Україна. Основною вимогою для отримання закладом наборів було наявність у більше 100 учнів у школі.

14:55 08.09.2023

Набори "Школа в коробці" від UNICEF отримали школи Шацької територіальної громади

ЮНІСЕФ продовжує підтримувати заклади освіти по всій Україні. Цього разу заклади загальної середньої освіти Шацької громади отримали 5 спортивних наборів від ЮНІСЕФ Україна. Основною вимогою для отримання закладом наборів було наявність у більше 100 учнів у школі.

14:55 08.09.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень